Bio kráva – profil zápasníka

Bio kráva – profil zápasníka

Bio kráva, nebo bio prase? Na Instagramu @myjsmebio se děje něco šíleného! Vepřový Zátopek vyzval královnu krav na krokovací soutěž. Vítěz může být jen jeden! S čím jde do souboje hovězí šampionka? Jaké má silné a slabé stránky? Jakou strategii zvolí? Přivítejme společně Štračenůůů!!!

Profil bio krávy

V pravém rohu pastviny už stojí rozcvičená bio kráva Stračena! Váží 650 kilo, v kohoutku měří 145 centimetrů. Na délku má 200 centimetrů a na šířku rovných 60! Když se rozeběhne, dělá až půlmetrové kroky! Za den prý nachodí neuvěřitelné množství kilometrů. Předchází ji opravdu skvělá pověst. Uvidíme, zda to není jen bučení do větru.

Tréninkové centrum

S kravím lingvistou jsme se zeptali Stračeny, jak si udržuje kondici.

„Nejdůležitější je kvalitní strava. Půda na pastvinách zadržuje víc vody, takže mám přímo pod kopýtky tu nejlahodnější trávu. Hodně dělá taky pořádný výběh. Nikomu to neříkejte, ale kouzlo vysportovaných hýždí je ve středně dlouhých sprintech. Ty mi dělají moc dobře nejen na figuru, ale taky na srdíčko. Radostí se vždycky celá rozbučím.“

Tým

A kdo vlastně stojí za sportovními úspěchy bio krávy Stračeny?

„Dobrý kouč je základ. Můj farmářský tréňa mě dokáže za každý výkon pochválit, masíruje mě za ušima, a přitom se mě ptá, jestli mi něco nechybí. Ještě důležitější jsou však moje kraví holky na pastvě. Vzájemně se hecujeme a pošťuchujeme k co nejlepším výkonům. Jsme skvělá part. Není nás moc, ani málo, a dobře se doplňujeme.“

Strategie

Bio kráva pobíhá po pastvě už od narození. Trénuje svědomitě, ráno se vždy protahuje a večer dbá na uvolnění svalů při závěrečné pastvě. K jejím nedávným úspěchům patří nachození 3,5 kilometrů za jediný den v rámci říjnové instagramové soutěže @myjsmebio. Za svou slabou stránku považuje to, že se přes samý trénink občas zapomene napást.

Oba zápasníci mají moderní sport trackery a bude jen na nich, kdo zvítězí. Stračena, nebo Přéťa?

Sledujte napínavou krokovací výzvu na instagramovém profilu @myjsmebio!