Sportovní příprava podle bio prasete

Sportovní příprava podle bio prasete

Zdraví vás bio prase Přéťa. Možná už jste si mě všimli na Instagramu @myjsmebio, kde jsem přijal výzvu...

...výzvu Stračeny, zvířecí influencerky, která si nasadila sport tracker a chlubí se, kolik toho ve svém výběru nachodí. Já teď hrdě zastupuju celé stádo a chci dokázat, že nejen kráva může být sportovní šampion. A taky že není jediný způsob, jak trénovat, aby se vám prášilo za kopýtky. My bio prasata na to totiž jdeme jinak.

Nebudeme si masírovat svaly ani dělat rozcvičky. U nás v chlívku věříme, že té nejlepší kondice dosáhneme kombinací několika triků. Čtěte dál, protože tohle zvládne úplně každý.

Buďte dobře vypasení

Když sportujete, nemůžete být hubení jako nějaké podsvinče. Výživa je základ. Proto každý den zabořte rypák do koryta a dejte si, co hrdlo ráčí. Komu nechutnají pomeje, může zkusit bio recepty.

Pořádně odpočívejte

Každý ví, že k pohybu potřebujete energii. A jak načerpat energii? Přece odpočinkem! Ustelte si na slámě, srovnejte si pazourky a stočte ocásek. Nejvíc energie načerpáte vleže na boku, to mám vyzkoušené. A co je důležité – veřejně ohlaste, že máte důležitou práci a nikdo vás nemá vyrušovat. Malá selátka obzvlášť!

Ať kvičí celá rodina

V našem prasečím výběhu na eko farmě žijeme celé rodiny pohromadě. Mámy, děti, tátové, strýčci, tety… no prostě celá prasečí přízeň. Neoddělují nás žádné nesmyslné mříže, můžeme se navštívit a hrát si spolu podle libosti. A samozřejmě taky když chce být jeden šampion, všichni ostatní mu kvičí na podporu. Tomu říkám motivace! Udělejte to doma taky tak.

 Co dodat na závěr? Teď už zbývá jen ten pohyb. Hračka, no ne?