Podzim volá po vinobraní. Vydejte se poslední zářijovou sobotu do Mikulova a zažijte Festival bio vín a bio sýrů

Podzim volá po vinobraní. Vydejte se poslední zářijovou sobotu do Mikulova a zažijte Festival bio vín a bio sýrů

Zavítejte 25. září na Jižní Moravu a vydejte se na festival tuzemských vín spojený s ochutnávkou vynikajících sýrů z ekofarem napříč celou republikou. Dopřejte si to nejlepší, co úroda nabízí. Kromě ochutnávky a nákupů výtečné domácí bioprodukce se můžete těšit na představení letošních výherců soutěže Česká biopotravina roku 2021 nebo na bohatý doprovodný program. A nudit se nebudou ani vaše ratolesti, na které v bio stánku čeká zábava plná kvízů a soutěží.

Přivítejte barevný podzim skleničkou výtečného vína a sýrů, které byly vyrobeny v souladu s přírodou. Kromě ochutnávky si můžete něco dobrého na zub odvést také domů. Navíc vám prodávající jistě rádi poradí, které víno si vybrat a jaký sýr bude ten nejlepší.

Kromě prezentace biopotravin festival nabídne také bohatý doprovodný program v podobě hudebních vystoupení, slavnostní předání ocenění vítězům soutěže Česká biopotravina 2021 a v místním bio stánku bude navíc probíhat edukace zábavnou formou o ekologickém zemědělství a jeho přínosu pro nás i přírodu. Pro děti je připraven kvíz společně se soutěžemi o drobné ceny.