O něco snazší nákup bio hovězího

O něco snazší nákup bio hovězího

Prodáváte bio hovězí a rádi byste svým zákazníkům nákupní proces co nejvíce usnadnili? Ne každý nosí v hlavě konkrétní recept, často hledáme inspiraci na internetu nebo v kuchařkách. Znáte to koneckonců nejlépe sami, protože zákazníci často směřují své dotazy právě na vás. Jak ale přinést dostatek informací zákazníkovi v době, kdy se rozhoduje, který produkt zvolí? Někdo volí ústní radu, někdo si vytváří letáčky s recepty.

Řešením přitom může být jednoduchý QR kód ve formě nálepky umístěný přímo na konkrétním produktu. Do webové sekce Inspirace z hovězího jsme proto v rámci stejnojmenného projektu umístili 50 originálních receptů členěných dle jednotlivých partií hovězího masa, jež byly připraveny ve spolupráci s kuchařem Hugo Hromasem. Na každou partii přitom odkazuje unikátní QR kód, který si můžete vy jako producenti v podobě nálepek umisťovat přímo na obaly svých bio produktů! Pro steaková masa byla vytvořena jednotná edukační sekce s vlastním QR kódem a pro obecnou prezentaci máme připraven obecný QR kód směřující na přehled všech receptů.

Výběr a nákup masa tak zkrátka nikdy nebyl jednodušší! Že vás projekt zaujal a rádi byste se do něj bezplatně zapojili? Neváhejte a ozvěte se nám na info@myjsmebio.cz!