Kam za krásným výletem i lokálními lahůdkami z bio produkce? Podívejte se na naše reportáže z eko farem!

Kam za krásným výletem i lokálními lahůdkami z bio produkce? Podívejte se na naše reportáže z eko farem!

Hledáte zajímavé tipy, kam vyrazit s celou rodinou na výlet? Anebo jen pátráte po novém místě, kde nakoupit perfektní potraviny z ekologické produkce?

Podívejte se na reportáže v sekci „videa“, která vás inspirují a provedou nejrůznějšími ekologickými farmami po celé České republice, jež se soustředí nejen na produkci masných či mléčných výrobků, ale také na pěstování zeleniny, ovoce a výrobu dalších lákavých bio dobrot.

Najdete zde doporučení na báječný lokální nákup sezonních biopotravin, ale zároveň také tipy na nádherná místa s příjemným ubytováním pro rodinu a nekonečnou zábavu pro malé i velké. Dále máte unikátní možnost prohlédnout si farmy zblízka, přičichnout k práci eko zemědělců, poučit se z jejich hospodaření a dozvědět se zajímavosti o způsobu produkce, pěstování plodin i chovu zvířat. Pokud navíc nevíte, kam příště vyrazit s partnerem na vynikající večeři, vsaďte třeba na místní restaurace přímo na farmách, kde vám uvaří skvostná jídla jako od babičky z kvalitních biopotravin.

Nechte se od nás inspirovat, kupovat BIO DÁVÁ SMYSL – nám i přírodě.